ТОП
Оренда квартир Київ
Оренда квартир Київ - 1
Оренда квартир Київ - 2
Оренда квартир Київ - 3
Оренда квартир Київ - 4
Оренда квартир Київ - 5
Оренда квартир Київ - 6
Оренда квартир Київ - 7
Оренда квартир Київ - 8
Оренда квартир Київ - 9
Оренда квартир Київ - 10
Оренда квартир Київ - 11
Оренда квартир Київ - 12
Оренда квартир Київ - 13
Оренда квартир Київ - 14
Оренда квартир Київ - 15
Оренда квартир Київ - 16
Оренда квартир Київ - 17

Квартира незалежна від відключень!

ТОП
Оренда квартир
Київ, Солом'янський район, Олександрівська Слобідка, вул. Солом'янська, 20В
Основна інформація
Кімнат
2
Площа
67.5 м2
Житлова
33.5м2
Кухні
13.1м2
Поверх
21/26
Опис
ПоказатиЗгорнути

АВТОНОМНІ ТА НЕЗАЛЕЖНІ ВІД ВІДКЛЮЧЕНЬ!

Оренда квартири в будинку з електричним генератором, який забезпечує: безперебійну роботу мережі інтернет, відеоспостереження, опалення, водопостачання, ліфта і освітлення в зонах спільного користування. В холі будинку створена технічна можливість для зарядки електричних приладів у випадку відсутності електроенергії.

Пропонується видова квартира в Солом’янському районі. Новий будинок, закрита територія, паркомісце за домовленістю. Квартира з якісним ремонтом, укомплектована необхідними для комфортного проживання меблями та технікою. Відстань до Майдана Незалежності 6 км.

Докладно про квартиру:

Ця квартира заслуговує на увагу! Про неї хочеться скласти справжню розповідь бо вона особлива, не схожа на інші. В ній панує затишок і тиша, вдень світло проникає в кожен куточок, а захід сонця - одна з подій, яка своїми кольорами, відтінками та повторенням кожного дня, наповнить вас глибокими емоціями.

Квартира двокімнатна, має функціональне планування. Завдяки великим міжкімнатним дверям, можна відокремити вітальню від кухні або зробити простору студію. З кухні вихід на балкон, який при бажанні можна обладнати під кабінет. Окрема спальна кімната, коридор 15,2 кв.м. з вбудованими місткими шафами.

Вікна на південь та захід, квартира тепла, встановлені регулятори на радіаторах, підлога з підігрівом на кухні, індивідуальний лічильник на тепло. В спальні велике ліжко з ортопедичним матрацом, у вітальні диван-трансформер і телевізор з широкою діагоналлю, в кімнатах встановлені кондиціонери Mitsubishi, які можуть працювати для обігріву при низькій температурі за вікном.

Житловий масив з розвиненою інфраструктурою. Поруч з будинком знаходиться сучасний дитячий майданчик. У пішій доступності (2-5 хвилин) є дитячі садки, загальноосвітні школи, супермаркет та магазини, ринок, медичні заклади, а також Солом'янський ландшафтний парк.

Додаткова інформація
Можна з тваринами
Можна з дітьми
Тип кімнат: роздільні
WIFI
Показати всю додаткову інформацію: 22
Дивіться також
Київ, Солом'янський район, Олександрівська Слобідка, Просвещения ул., 16
Київ, Солом'янський район, Олександрівська Слобідка, Радченко Петра ул., 27
Київ, Солом'янський район, Олександрівська Слобідка, Просвещения ул., 16