Нерухомість у Одесі

За допомогою нашого сайту ви можете купити нерухомість в Одесі від забудовника та на вторинному ринку за найкращою ціною. Одним із найважливіших підрозділів порталу Country також є оренда нерухомості в Одесі. З нашою допомогою ви можете зняти нерухомість в будь-якому з районів, поряд з місцем роботи або навчання, або недалеко від пляжу.

Широкий спектр пропозицій нерухомості в Одесі.

Продаж нерухомості в Одесі здійснюється в новобудовах та від господарів:
  1. Покупців залучають будинки сучасної архітектури, що зводяться в нових районах Одеси цілими комплексами, що включають спортивні та дитячі майданчики, паркінги, упорядковану прибудинкову територію, що охороняється. Купівля квартири в новому ЖК Одеси може бути дуже вигідною, якщо інвестувати гроші в нерухомість на стадії будівництва перших поверхів. Усього 1,5-2 роки потрібно будівельникам, щоб збудувати житловий комплекс і здати його в експлуатацію. Вклавши в нерухомість гроші зараз, ви заощадите до 40% від ринкової вартості готового житла.
  2. Якщо вас цікавить недорога нерухомість в Одесі, це, швидше за все, «вторинка», розташована в обжитих старих районах. Заходьте на наш портал нерухомості кожен день, щоб серед перших ознайомитися з вигідними пропозиціями щодо термінового продажу квартир, реалізації житла під ремонт. Така нерухомість, безумовно, вимагатиме додаткових витрат на заміну покриттів, вікон, дверей, сантехніки та комунікацій, але всі витрати окупляться за рахунок мінімального цінника.
Будь-яка одеська нерухомість – це вигідне вкладення грошей: висока бізнес-активність Одеси у поєднанні з курортною специфікою гарантують ліквідність інвестицій як у житлову, так і комерційну нерухомість.

Ціни на нерухомість Одеси варіюються в залежності від розташування об'єкту. Дорого коштує нерухомість біля моря: будинки, котеджі та дачі у прибережній зоні. У центрі навіть малометражка може зрівнятися з витратами з аналогічним об'єктом у столиці.

Використовуйте швидкий пошук за всіма оголошеннями в Одесі.

Оренда та продаж нерухомості, Одеса – будинки біля моря, котеджі, дачі, квартири на сайті Country:
  • вивчайте тільки варіанти нерухомості, які відповідають вашим вимогам. Щоб отримати добірку, задайте фільтрам необхідні параметри – оренда та продаж, діапазон цін, поверх, район, квартира від власників чи з первинного ринку нерухомості тощо;
  • зв'яжіться з власником нерухомості за номером телефону або через форму для текстових повідомлень;
  • подбайте про безпеку угоди з продажу чи оренди квартири в Одесі , запросивши до участі досвідченого юриста з нерухомості, який перевірить об'єкт на наявність обтяжень та інших проблем, що позбавить неприємностей у майбутньому.

найкраща нерухомість Одеси

Як тільки не називали це чудове місто люди, які закохалися в нього з першого погляду: Маленький Париж, Південна столиця, Перлина біля моря.

Це, дійсно, чарівне місто, просякнуте духом моря, що поєднує в собі риси мегаполісу та курорту, центру ділової активності, туризму та розкішного пляжного відпочинку. Для потенційних покупців будинків, котеджів, дач та житла – Одеса ідеальне місце для реалізації своїх планів.

РозгорнутиЗгорнути