Сайт нерухомості Києва. Кантри.юа

Серед тематичних сайтів житлової та комерційної нерухомості портал Country займає одне з почесних місць. Наш сайт входить в ТОП кращих майданчиків з продажу та оренди нерухомості в Києві і Україні. Ринок нерухомості в Києві представлений на наших сторінках найбільш повно. До нас щодня заходять тисячі людей в пошуку кращих цін на нерухомість Києва, заміську нерухомість, оренду квартир.

Хоча майданчик за замовчуванням орієнтована на нерухомість в Києві, здача в оренду і продаж нерухомості в Україні без посередників за допомогою Country здійснюється не менш активно. Цьому значною мірою сприяє зручна внутрішня пошукова система, забезпечена рядом фільтрів. Щоб орендувати або купити нерухомість в Києві та Україні за найкращою ціною і максимально швидко, за допомогою фільтрів вкажіть, що вас цікавить - оренда житла, покупка нерухомості від господаря на вторинному ринку або від забудовника в новобудові, діапазон вартості квартири, поверх, поверховість будинку.

Заощаджуємо бюджет

Є кілька можливостей придбати нерухомість в Україні недорого:
  1. Реалізація нерухомості в новобудовах зі знижкою 30-40% на ранніх стадіях будівництва далеко не рідкість. Звичайно, доведеться ризикнути, оскільки на будмайданчику видно тільки фундамент з двома першими поверхами. Але якщо ретельно вибрати будівельну компанію, вивчивши її досвід і відгуки інвесторів по попередніх проектів, ризик можна звести до нуля. Зате вже через 2 роки ви отримаєте новеньку квартиру, в якій на зекономлені гроші можна зробити блискучий ремонт.
  2. Вивчаючи оголошення з первинного ринку, можна виявити акційні пропозиції, які роблять покупку нерухомості дуже вигідною. Нерідко здійснюється продаж нерозпроданих об'єктів - невидові квартир, приміщень з нелінійної плануванням, перших і останніх поверхів.
  3. Власники нерідко прагнуть продати нерухомість терміново, що для покупця є особливою удачею, оскільки об'єкт виставляється на 15-20% дешевше, ніж в середньому по Києву і Україні. Звичайно, від покупця потрібно особлива мобільність, готовність швидко відвідувати перегляди, моментально укладати попередню угоду і вносити завдаток.
  4. Ще варіант вигідної покупки - знайти нерухомість без ремонту, або з великими боргами по оплаті комунальних послуг. Коли підсумкова вигода виявляється більше додаткових витрат, покупці з великим інтересом йдуть на таку угоду.
  5. Витрати на покупку нерухомості в Києві, Харкові та Дніпрі будуть значно менше, якщо вибрати віддалений мікрорайон, який не має крокової доступності до станції метрополітену. У столиці, наприклад, це Троєщина і Борщагівка. Для власника автомобіля відсутність метро не є проблемою, а вигода при покупці і «первинки», і «вторинки» досягається відчутна.

РозгорнутиЗгорнути