Нерухомість у Кропівницькому

Кропивницький, він же — Кіровоград, є промисловим і культурним осередком в самому центрі країни. Через місто проходять важливі автомобільні та залізниці державного значення. Є аеропорт і все, що робить місто привабливим в очах сучасної людини, що прагне до комфортного життя. Ці якості роблять Кропивницький вельми цікавим гравцем на ринку нерухомості України.

Переваги купівлі або оренди нерухомості в м. Кропивницький

Бажаючим купити або орендувати нерухомість Кропивницький цікавий з кількох причин:

  • невисокі ціни — вартість нерухомості в місті тривалий час залишається найнижчою серед усіх обласних центрів;
  • широкий вибір пропозицій — є варіанти житлової та комерційної нерухомості з різним рівнем комфорту, різних цінових категорій та цільового призначення;
  • розвинена інфраструктура — в місті є все необхідне для комфортного життя і роботи (школи, дитячі садки, мережеві магазини і торгівельні центри, спортивні та дитячі майданчики, медичні центри, розважальні заклади, державні установи);
  • хороший транспортний розв'язок — в Кропивницькому добре розвинена мережа міського транспорту, можна швидко дістатися в будь-який мікрорайон міста, а також є залізнична і автобусна станція, аеропорт для швидкого і комфортного сполучення з іншими регіонами країни.

Завдяки цим особливостям Кропивницький може зацікавити приватних осіб. Людей, які шукають тимчасове або постійне житло в розвиненому місті, а також представників бізнесу, які підшукують комфортний, але недорогий офіс, склад, торгове або виробниче приміщення

Популярні мікрорайони Кропивницкого та діапазон цін

Ціни на нерухомість в Кіровограді варіюються в залежності від розташування, року здачі об'єкта, рівня комфортності. Вигідні пропозиції є в різних мікрорайонах міста: будь-то віддалена від міської суєти Новоолексіївка, де можна недорого купити або зняти однокімнатні та двокімнатні квартири з ремонтом або без, Завадівка, де продають приватні будинки, де гармонійно поєднуються сучасні багатоповерхівки з приватним сектором.

Але найбільшою популярністю користуються об'єкти, розташовані в Шкільному і мікрорайоні Ковалівка.

Ціни на будинки в Кропивницькому варіюються від 3 до 360 тисяч у. о.  і більше; Середня вартість оренди приватного будинку — близько 230-250 у. о.

Вибір квартир для оренди та покупки в Кропивницькому досить великий:

  • є як недорогі однокімнатні квартири, так і  універсальні двокімнатні, а також преміальні трикімнатні;
  • пропозиції на первинному та вторинному ринку;
  • об'єкти в будинках різного року будівництва;
  • без ремонту, з косметичною та капітальною переробкою.

Середня ціна для покупки — 650-680 у. о. за 1 м кв. Оренда 2-кімнатної квартири, залежно від мікрорайону, обходиться від 130 до 350. у. о. і більше. Найдорожче — на Ковальовці.

Асортимент пропозицій і розкид цін на комерційні об'єкти нерухомості в Кропивницькому ще ширші. Завдяки чому кожен зможе підібрати варіант за своїми потребами

Актуальні пропозиції з нерухомості в Кропивницькому на country.ua

На country.ua є багато корисної інформації для всіх,кого цікавить купівля, оренда або продаж нерухомості в Кропивницькому. Продумана структура сайту дозволяє швидко відшукати об'єкт за необхідними характеристиками: ціна, розташування, загальна площа, кількість кімнат, тип угоди, вид нерухомості.

За допомогою country.ua можна недорого купити будинок, зняти квартиру подобово або довгостроково, орендувати офіс, гараж чи складське приміщення. І все це — без посередників, зв'язавшись з господарем нерухомості. На сайті зібрані тільки актуальні пропозиції з фото і описом. Кількість оголошень на порталі зростає  — майже кожен день в розділах з пропозиціями оренди і продажу з'являються нові.

РозгорнутиЗгорнути