Нерухомість у Харкові

Якщо вас цікавить оренда та продаж нерухомості у Харкові, до ваших послуг – інструменти швидкого підбору варіантів порталу Country:

 • зайдіть у відповідну рубрику;
 • розкрийте додаткові фільтри;
 • вкажіть необхідні параметри нерухомості (район, поверх, площа);
 • натисніть кнопку "Показати об'єкти";
 • зв'яжіться з власником через форму на сайті або по телефону;
 • за допомогою нашого порталу ви легко обійдетесь без посередників. Однак, щоб оренда та продаж нерухомості в Харкові була оформлена з повним дотриманням ваших прав, рекомендуємо залучити до укладання угоди досвідченого юриста.

Купити новий чи старий будинок у Харкові?

Розраховуючи купити нерухомість у Харкові , доводиться аналізувати великий обсяг різноманітної інформації: вторинка чи новобудова, який район кращий, чи існує можливість заощадити?

Продаж нерухомості, Харків:
 1. Житло з вторинного ринку цікаве у тому плані, що, по-перше, перебуває в обжитому будинку з перевіреними часом комунікаціями. Вам не доведеться рік сидіти без світла та води, як це іноді трапляється з покупцями нерухомості у нових будинках. По-друге, поряд із будинком вже є все необхідне для комфортного життя. Віддавши перевагу квартирі в старому будинку, ви не будете себе почувати «підкорювачем цілини», форсуючи по дошках пустир, що розкис, засипаний будівельним сміттям. По-третє, купити нерухомість у господаря можна за ціною значно нижчою від ринкової. На ринку нерухомості Харкова терміновий продаж квартир – не рідкість. Нерухомість у Харкові часто пропонується без ремонту, що також передбачає суттєве зниження вартості.
 2. Незважаючи на всі вигоди придбання житла у власників, більшість покупців все ж таки тяжіє до нерухомості від забудовника в Харкові. Цей варіант хороший тим, що вам не доведеться вигрібати з приміщення сліди чужого перебування, змінювати комунікації, руйнувати стіни, ставити нові вікна та двері. Завдяки теплозберігаючим вікнам та заскленим лоджіям, у кімнатах завжди буде тепло. Нерухомість у нещодавно зданому в експлуатацію житловому комплексі сяє чистотою та пахне свіжою фарбою. Будинок, побудований з нових матеріалів, тішить ідеальним дизайном. Прибудинкова територія упорядкована, там є дитячий та спортивний майданчик, зелені насадження, паркінг. Крім усього, купівля нерухомості в ЖК Харкова, що будується, дозволяє заощадити чималу суму, якщо інвестувати в проект на стадії зведення перших поверхів. Продаж недобудованих об'єктів здійснюється недорого - зі знижкою 35-40%, що відкриває непогані можливості для бізнесу.

Яку нерухомість у Харкові вибрати: кімната, квартира, будинок на час

Оренда нерухомості у Харкові за допомогою порталу Country дозволяє вирішити питання з пошуком тимчасового житла швидко та без зайвих витрат:
 • вам не доведеться сплачувати подвійну суму за перший місяць оренди нерухомості завдяки відсутності посередника;
 • ви можете зняти нерухомість Харкова в будь-якому районі – біля метро, навчального закладу, місця роботи;
 • в оренду здається харківська нерухомість будь-якого типу - кут, кімната в гуртожитку , однокімнатна квартира, 2-х і 3-х кімнатна квартира, пентхаус, будинок, котедж, дача.

РозгорнутиЗгорнути