Нерухомість у Львові

Пандемія коронавірусу не могла не вплинути на ситуацію на ринку нерухомості Львова. Ми зібрали дані про переваги покупців та пропонуємо порівняти ціни на нерухомість у Львові. Вісім із десяти львів'ян мріють купити нерухомість у Львові у новобудовах. Про це свідчить кількість запитів, надісланих відвідувачами порталу нерухомості Country на тему «продаж нерухомості, Львів, від забудовника»:

  1. Найбільший попит мають однокімнатні квартири в нових житлових комплексах площею 45-50 кв.м. та вартістю не більше тис.
  2. Більше половини потенційних покупців житла у Львові вивчають можливість інвестування в нерухомість на стадії будівництва, коли майбутня квартира виставляється на 30-35% дешевше за ринкову вартість. Серед інвесторів 10% складають професіонали, які заробляють на переуступці прав на нерухомість. Ця категорія покупців квартир у недобудованих житлових комплексах ризикує інвестувати ще на стадії котловану, коли розмір знижки досягає максимальних значень.

Старі будинки

Якщо вас цікавить недорога нерухомість у Львові, зверніть увагу на квартири з вторинного ринку, ціна яких у середньому знизилася на 6% через коливання курсу долара та ситуативний спад попиту:
  1. Один із найбільш затребуваних варіантів вторинної діяльності у Львові – це так званий «польський люкс», тобто житло в будинках, збудованих у 20-ті та 30-ті роки. Покупців приваблюють величезні стелі, якісні перекриття, розкішні види з вікон. Польська компанія, яка 100 років тому підбирала локації для будівництва об'єктів нерухомості класу «люкс», перевагу віддала найкращим вулицям міста. У цих квартирах по 2 балкони, а на поверсі знаходяться не більше двох окремих квартир. Квадратний метр коштує від тис.
  2. Одна з ремонтом у хрущовці обійдеться в тис.
  3. Купівля нерухомості у висотках чеського проекту вимагатиме до тис.
  4. Бюджетний варіант – кімнати у гуртожитку, що реалізуються за -14 тис.
  5. Заходьте на сторінку оренди та продажу щодня, щоб «зловити» найвигідніші пропозиції та встигнути першим зателефонувати власнику.

Де жити, якщо не вистачає на покупку житла?

Питання, чи зняти нерухомість Львова чи купувати, упирається лише у матеріальні можливості. Якщо зараз кошти відсутні – оренда нерухомості у Львові може вирішити питання з комфортним проживанням на скільки завгодно тривалий термін:
  • Оренда – це найбільш демократичний та затребуваний варіант набуття нерухомості. Маючи звичайний щомісячний дохід, будь-який львів'янин та гість міста може легко взяти в оренду нерухомість будь-якого класу;
  • оренда та продаж львівської нерухомості – великий розділ нашого сайту, за допомогою якого ви завжди підберете відповідні варіанти.

РозгорнутиЗгорнути