Нерухомість у Кривому Розі

За допомогою порталу Country ви легко та впевнено вирішите житлове питання, налагодивши ділові контакти безпосередньо з власниками об'єктів. Один із великих розділів сайту – продаж нерухомості без посередників у місті Кривий Ріг:

  • база оголошень про реалізацію нерухомості в різних районах Кривого Рогу оновлюється щодня. Свої пропозиції публікують забудовники та господарі квартир. Щоб купити житло недорого на вторинному ринку, дивіться квартири, які продаються терміново, з боргами чи під ремонт. Вартість такої вторинки завжди на кілька тисяч доларів нижча;
  • наш портал нерухомості також публікує оголошення про реалізацію житла в новобудовах. Хочете заощадити 40% на купівлі «первинки» з метою здачі в оренду та продаж нерухомості? Розумно ризикуйте, інвестуючи в житлові комплекси, що будуються, на стадії фундаменту або першого поверху, коли ціна нерухомості мінімальна. Коли будинок буде через 2-2,5 роки добудований і зданий в експлуатацію, ви можете легко реалізувати куплену квартиру за ринковою ціною, отримавши чималий прибуток. Первинна нерухомість у Кривому Розі завжди мала непоганий попит. Довго чекати на покупця вам не доведеться. Непоганий заробіток може забезпечити здавання нерухомості у довгострокову оренду. Або освоюйте вашу «первинку» самі, зробивши заощаджені кошти багатий ремонт.
Продаж нерухомості, Кривий Ріг активно здійснюється цілий рік, з невеликими сезонними спадами та потужними зльотами. Пов'язано це з сезоном відпусток, весняним та передноворічним здаванням корпусів ЖК в експлуатацію, фінальним розпродажем незатребуваних приміщень.

Ціни на нерухомість Кривого Рогу змінюються в залежності від району. Найдорожче коштує квадратний метр у Металургійному районі – 9,86 тис. грн. (Усередні дані). Найдешевше купити нерухомість у Кривому Розі на вторинному ринку нерухомості можна в Інгулецькому районі – 5,4 тис. грн.

Знімне житло

Оренда нерухомості в Кривому Розі дозволяє гідно вирішити питання з житлоплощею, коли на придбання своїх «квадратів» ще немає необхідної суми. Зняти нерухомість у місті Кривий Ріг за допомогою порталу Country досить просто:
  • вибирайте розділ "оренда";
  • вкажіть необхідні параметри нерухомості;
  • вивчіть добірку оголошень, видану агрегатором;
  • одразу зв'яжіться з власником нерухомості за допомогою форми для текстових повідомлень або по телефону.

Який район обрати?

Місто поділено на 7 районів, кожен з яких має як переваги, так і деякі недоліки. За нашими даними, близько 46% криворіжців воліли б жити в Інгулецькому районі. На користь Центрально-Міського району висловилося 20% мешканців. У Покровському районі хотіли б мешкати 12%, а 11% – у Саксаганському районі. Найменшу кількість голосів (2%) зібрав Тернівський район.

РозгорнутиЗгорнути