Купити квартиру у метро Індустріальна (Пролетарська) в Харкові
Ті, хто вирішує придбати нерухомість в Харкові, в першу чергу звертають увагу на кілька критеріїв: вартість житла, його розташування, наявність транспортної розв'язки, віддаленість від центру, репутація району. Багато всерйоз замислюються про те, щоб купити квартиру біля станції метро «Індустріальна», яка ще зовсім недавно називалася «Пролетарській» (до травня 2016 року).
Переваги та недоліки району
Незважаючи на досить велику віддаленість від центру (це кінцева зупинка Холодногірсько-Заводської лінії), квартири у метро «Індустріальна» дуже популярні серед покупців. Пояснюється це декількома причинами, найважливішою з яких є наявність метрополітену. До багатьох спальних районів Харкова іноді можна доїхати тільки маршруткою або трамваєм, що в годину пік є досить екстремальним дозвіллям. Та й після 9-10 годин вечора чекати транспорту доведеться досить довго. А метро, як відомо, працює до півночі.
Другий плюс - наявність всієї необхідної для життя інфраструктури. З вікна вашої квартири на «Пролетарської» (або «Індустріальної», кому як більше подобається) ви побачите досить велика кількість затишних скверів, де можна погуляти ввечері, а також дитячих майданчиків. Є ринок, кілька великих магазинів і дуже багато маленьких, школи, дитячі садки. Зовсім недалеко парк розваг «Зелений гай» - буде де провести вихідні. Якщо асортименту місцевих торгових точок недостатньо - через одну зупинку метро величезний торговий центр «Екватор».
Звичайно, близькість всіх цих благ цивілізації залежить від того, де вам вдасться купити квартиру на «Пролетарської». Переглядаючи оголошення на порталі, звертайте увагу на розташування будинку та близькість до метро.
Третє, але, мабуть, саме вагома перевага - це ціна квартири у метро «Пролетарська». А вона значно нижче, ніж в інших спальних районах міста. Навіть якщо ви продали нерухомість в передмісті, вам цілком вистачить грошей на покупку. Продаж квартир на «Пролетарської» стартує з 8-9 тисяч доларів. Звичайно, багато що залежить від кількості кімнат, яких може бути 1, 2, 3 і більше, а також від планування, поверху і самого будинку.
Тепер трохи про недоліки. Ті, хто дає на сайтах оголошення з текстом «Продам квартиру у метро« Пролетарська »», звичайно, більше уваги приділяють плюсів проживання в цьому районі, однак на форумах можна дізнатися і про мінуси. Головними недоліками вважають близькість ХТЗ, досить велику відстань від центру і наявність промислових підприємств. Однак старожили радять не звертати на них особливої уваги.
забудова
Що стосується будинків, в яких можна купити квартири в районі метро Пролетарська, то це в основному цегляні і панельні 5-9-поверхові будівлі. Недалеко від метро розташовані 16-поверхові багатоквартирні будинки. Багато хто віддає перевагу жити саме в таких. Продається нерухомість і в новобудовах, хоча таких оголошень досить мало.
Станція метро «Індустріальна» ( «Пролетарська») знаходиться в Індустріальному адміністративному районі міста. Раніше він називався Орджінікідзевскім (до лютого 2016 року). За останніми підрахунками приблизна чисельність його населення складає близько 158 тисяч чоловік. Забудова району почалася ще в 1936 році, і до теперішнього часу тут з'явилося все необхідне для комфортного проживання, в тому числі і велика кількість середніх навчальних закладів, так що далеко возити дитину в школу не доведеться. Є також музичні школи і клуби з різними секціями.
Трохи історії
Якщо вас цікавить не покупка, а продаж квартири на «Пролетарської», значить ви, швидше за все, досить довго живете в цьому районі і добре знайомі з його історією. Тому можете не читати цей розділ, а зайнятися розміщенням оголошення на порталі, щоб скоріше знайти того, хто побажає вашу нерухомість купити.
Ну, а для тих, кого цікавить покупка житлоплощі, ми коротко опишемо історію станції метро, біля якої ви хочете жити. Отже, тринадцята за рахунком станція харківського метрополітену була відкрита в серпні 1978 року. Її архітектура трохи нагадує іншу станцію - «Проспект Гагаріна». Відмінність в тому, що в оформленні «Пролетарській» переважають червонувато-золотисті тони.
Підтримують склепіння колони, цоколі колійних стін оброблені рожевим мармуром «Буровщіна». На стінах - білий мармур «Коєлга», а на підлозі - геометричний малюнок з плит лабрадориту та граніту.
Від Східного вестибюля станції йде найдовший в місті підземний перехід, що веде до трамвайних лініях, заводу «Електроважмаш» і станції «Лосево-2».
Як бачимо, район метро «Індустріальна» ( «Пролетарська») досить цікавий в плані придбання нерухомості. Тому, якщо ваш бюджет обмежений, купити квартиру на «Пролетарської», мабуть, найкраще рішення.