Продажа домов Чабаны
Продажа домов Чабаны - 1
Продажа домов Чабаны - 2

Продаж чудового будинку в смт. Чабани!

Продажа домов
Бучанский район, Чабаны, Машиностроителей ул.
Основная информация
Комнат
5
Площадь
120 м2
Площадь участка
6сот
Система отопления
Санузел
несколько санузлов
Описание
ПоказатьСвернуть

Село СМТ. Чабани, виткане природною красою та спокоєм, розташоване як всього в 3 кілометрах від жвавого серця Києва. Це мальовниче місце, вкрите якими-то особливими вібраціями, нагадує келих, наповнений теплом і гармонією.

Масив Яблоневий, що оточує село, неначе величний сад, розцвітає весняними відтінками, перетворюючи краєвид в справжній картинний шедевр. Тут кожен відтінок зелені, наче парад кольорів, обнімає тебе в свій вологий, духмяний обій.

Особливе місце у цьому раї займає озеро, яке як дзеркало віддзеркалює блакить неба та навколишню зелену рослинність. Водна гладь ніжно колихається, словно співаючи пісню про спокій та внутрішню рівновагу.

Парк, розкиданий навколо, виглядає як природний амфітеатр, де дерева — артисти, а кожен шепіт листя — найкраща музика. Прогулянка серед його стежок стає віддихом для душі, а аромат квітів дарує відчуття повного затишку та витонченості.

Ліс, як невичерпний книжковий скарбниця природи, важить у промінні сонця, створюючи неповторний танець світла і тіні. Тут кожен дерев'яний стовбур — це свідок часу, а кожен листочок — фрагмент природного витвору.

Село СМТ. Чабани — це не просто територія на мапі, це витвір природи та людської праці, який манить своєю красою та запрошує відчути себе частиною цього величного карнавалу природи.
Комісія АН!
Номер оголошення на сайті компанії: SH-184-083-CO.

Смотрите также
Бучанский район, Чабаны, Покровская ул.
Бучанский район, Чабаны, Кірова
Бучанский район, Чабаны, Яблунева вул.
Бучанский район, Чабаны, СТ Кургани
Бучанский район, Чабаны, Яблунева вул.
Бучанский район, Чабаны, Яблунева вул.
Бучанский район, Чабаны, Либідська
Бучанский район, Чабаны, Покровская ул.