Дом, коттедж, дача (140м2)
Двоповерховий Котедж з дизайнерським ремонтом з використанням сучасних дорогих матеріалів, з меблями та побутовою технікою, розташований в селі Холодновідка, місто Львів.
Загальна площа будинку 140 кв.м, житлова 70 кв.м, кухня-студіо 21 кв.м,
мансарда 60 кв.м з вікнами, земельна ділянка – 2,5 сотих. За будинком - затишне подвір'я, накриття на 2 машини.
Перший поверх – простора кухня-студіо з сучасною інноваційною технікою, вітальня з каміном та виходом на терасу, санвузол з душем, пральня, комора.
Другий поверх - 3 спальні, гардеробна, санвузол з ванною, вихід на велику утеплену мінватою мансарду із вікнами, де можна облаштувати ігрову кімнату чи кабінет.
Ремонт виконаний за сучасним дизайнерським проектом.
В кухні, вітальні та спальні встановлені нові сучасні меблі на замовлення.
Австрійська кухонна стільниця Egger є основою для виразного й стильного оформлення кухні. Побутова техніка "Bosch", стильна кухонна мийка Blanco з системою подрібнення харчових відходів, меблева фурнітура Blum, інноваційні французькі розетки Legrant – це важливі деталі, які додають комфорту та шарму у великій кухні.
Два санвузли із душем та ванною оздоблені дизайнерською плиткою Porcelanosa, котра додає будинку функціональність, стиль і якість. Підігрів батарей в санвузлах комбінований від електрики і від підігріву підлоги.
Затишок у вітальні створює фінський камін Jotul із системою самоочистки та розводкою на опалення будинку: вітальні та трьох спалень. Комфорту додає кондиціонер Toshiba. Унікальність та гармонію у вітальні створює 3D МАПА СВІТУ із багатофункційною підсвіткою.
Прекрасного освітлення будинку надають багато рівнів різних світильників, які підібрані строго до вимог освітлення та стильного дизайну будинку.
Комунікації – газ, вода та каналізація центральні, електропостачання – 10 кВт (встановлено стабілізатор напруги), відеонагляд та сигналізація Ajax. Проведено високошвидкісний інтернет з оптоволокном, який безперешкодно працює.
В будинку все продумано до дрібниць для поціновувачів комфорту, сучасного стилю та затишку.
Локація дуже зручна - 5 хв від Епіцентр та Метро, 15 хв до АШАНу та ТЦ Вікторія Гарденс, 10 км до центру міста Львова.
код #10530